Pies

Jeśli Twój pies przejawia któreś z poniższych zachowań, może to świadczyć o problemie behawioralnym. Najczęściej spotykane trudności wśród opiekunów psów:

 • mój pies ciągnie na smyczy
 • mój pies nie umie zostać sam w domu
 • mój pies jest agresywny w stosunku do innych psów
 • mój pies jest agresywny w stosunku do innych ludzi
 • mój pies zjada śmieci na spacerze
 • mój pies boi się różnych rzeczy (np. dźwięków, przedmiotów itd)
 • mój pies załatwia się w domu
 • mój pies nie dogaduje się z kotem

Nie martw się, jeśli nie umiesz nazwać dokładnie tego, co się dzieje. Często pojawia się kilka problemów na raz lub jeden wynika z drugiego. Ponadto warto umówić się na konsultację, jeśli:

 • planujesz pojawienie się dziecka
 • planujesz przeprowadzkę
 • Twój pies przeżywa stratę po swoim psim towarzyszu

Czego może nauczyć się Twój pies na treningu umiejętności?

Przede wszystkim tzw. posłuszeństwa, choć nie znoszę tego słowa, ale “posłuszeństwo” ma realne zastosowanie w życiu codziennym. Zazwyczaj układam indywidualny program zawierający m.in.

Jeśli chcesz dodatkowo nauczyć swojego psa jakichś sztuczek, albo po prostu czegoś innego - jestem otwarta na Twoje pomysły. Lubię wykorzystywać potencjał psa w pełni, więc jeśli chętnie się uczy się sztuczek, to zrobię z nich część programu kursu Twojego psa.

Trening to szansa na rozwój umysłowy Twojego psa. Na Twojej kanapie śpi właśnie psi geniusz, grzech tego nie wykorzystać!

Pupilowe Spotkania to zajęcia socjalizacyjne, stworzone z myślą o psach mających jakąkolwiek trudność w kontaktach z innymi psami.

Oferta

Konsultacja na terenie Krakowa* (2h)
350 zł

To spotkanie u Ciebie w domu polegające na zebraniu wywiadu behawioralnego, obserwacji oraz obserwacji na spacerze (jeśli to adekwatne dla danego problemu). Ta usługa będzie odpowiednia, jeśli Twój pies lub kot prezentuje problematyczne czy też niezrozumiałe dla Ciebie zachowania, np. ciągniecie na spacerze, zjadanie śmieci, agresja wobec innych psów czy ludzi, wycofanie, lęki przed obiektami, dźwiękami, zbyt duże pobudzenie, nieradzenie sobie ze swoimi emocjami. Konsultacja jest również wybierana przez opiekunów, którzy właśnie adoptowali psa z fundacji/schroniska.

Po spotkaniu otrzymasz szczegółowy raport i plan działania. Ustalimy również co dalej.

Konsultacja kontynuacyjna stacjonarna na terenie Krakowa (1,5h)
250 zł

Ponowne spotkanie u Ciebie, na które umawiamy się od razu na pierwszej konsultacji lub po ustalonym czasie realizacji zaleceń.

Pupilowe Spotkania - zajęcia socjalizacyjne
150 zł

Podczas zajęć definiujemy cel rozwojowy dla Twojego psa, tłumaczymy psią komunikację i razem dobieramy sposoby, które ułatwią Wam wspólne spacery.

Zajęcia odbywają się w sobotę lub niedzielę obok stadionu Hutnika, trzy lub cztery razy w miesiącu.

Pupilowe Spotkania - zajęcia socjalizacyjne pakiet 5
675 zł
Konsultacja online
320 zł

Opiera się na tym samym na czym konsultacja stacjonarna z tym, że konieczne jest dostarczenie adekwatnych filmików; nie każdy przypadek może być prowadzony online.

Preferujemy pracę z psami i kotami na żywo, ale jeśli nie masz innej możliwości (np. mieszkasz za granicą) – odezwij się!

Konsultacja kontynuacyjna online (1,5h)
220 zł

Preferujemy pracę z psami i kotami na żywo, ale jeśli nie ma takiej możliwości, możemy w niektórych przypadkach pracować za pośrednictwem kamery.

 

Indywidualny spacer socjalizacyjny (1h)
150 zł

Spacer socjalizacyjny jest zazwyczaj następstwem Pupilowych Spotkań; spacer odbywa się w ustalonym miejscu z drugim psem.

Nie prowadzimy w tym momencie spacerów grupowych.

Spotkanie online - mam szczeniaka (1,5h)
200 zł

Na spotkaniu poruszymy wyzwania i trudności jakie napotkasz zostając opiekunem psa; dowiesz się jakich błędów unikać i jak wszystko co już wiesz zaaplikować adekwatnie do swojej sytuacji.

Terapia online zaburzeń separacyjnych (spotkanie cykliczne + prace domowe)
150 zł

Zaburzenia separacyjne wymagają systematycznej pracy – terapia odbywa się na zasadzie pracy własnej, która jest raportowana oraz wspólnych treningów online, które odbywają się co tydzień lub co dwa tygodnie.  Ta usługa jest kontynuacją konsultacji na żywo.

Trening indywidualny (1h)
170 zł

Odpowiedni dla szczeniaków jak i dla psów dorosłych oraz dla każdego psa, który nie poradzi sobie w grupie.

Treningi odbywają się na placu treningowym obok stadionu Hutnika.

Kurs posłuszeństwa PSY DOROSŁE
700 zł

Cykl 6 spotkań w grupie 3 psów na placu treningowym obok stadionu Hutnika.

Na kursie skupiamy się na zwiększeniu współpracy między psem i opiekunem, nauce skupienia, rozróżnieniu trybu pracy i trybu odpoczynku; uczymy haseł przydatnych w życiu codziennym oraz mijanek z psami.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć o terminie startu najbliższej edycji!

Psie przedszkole
800 zł

Kombinacja treningów w kameralnej grupie i zaplanowanych zajęć socjalizacyjnych. Treningowo na tym etapie skupiamy się na koniecznych podstawach, uznajemy socjalizację za priorytet. Zajęcia odbywają się na placu treningowym obok stadionu Hutnika.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć o terminie startu najbliższej edycji!

 

*poza Krakowem należy doliczyć koszty dojazdu wg stawki ustalonej przez Ministra Infrastruktury z dnia 25 marca 2002 roku
Skontaktuj się ze mną

Wypełnij formularz, abym mogła Ci wysłać adekwatną ankietę.
Później wspólnie ustalimy termin spotkania.

Zapisz się
Kontakt