Pupilowe Spotkania to zajęcia socjalizacyjne, które stworzyłam z myślą o psach mających jakąkolwiek trudność w kontaktach z innymi psami, np. oszczekują inne psy, ciągną do innych psów, uciekają od innych psów lub "żadnego nie potrafią odpuścić"

Te i podobne zachowania mają często swoje korzenie w nieprawidłowo przeprowadzonej socjalizacji a ich podłożem może być lęk. 

Dobra socjalizacja to inwestycja w całe późniejsze życie z psem - nieistotne, czy postanowiłeś rozwiązać Wasz problem czy może dopiero zaczynasz wspólne życie ze swoim psem - te zajęcia będa dla Was odpowiednie.

Na zajęciach nauczysz się czytać sygnały Twojego psa oraz innych psów, co pomoże Ci radzić sobie w codziennych sytuacjach spacerowych; zrozumiesz jak interpretować intencje psów, nauczysz się również porozumiewać ze swoim psem za pomocą własnego ciała i smyczy - wspólne spacery staną się z czasem coraz łatwiejsze. 

Zajęcia doskonale nadają się dla dorosłych psów ale też dla szczeniąt - pierwsze miesiące życia psa to najlepszy czas na zapoznawanie się z psią komunikacji poprzez kontakty z innymi szczeniakami oraz zrównoważonymi, dorosłymi psami pod okiem doświadczonej osoby.

W obu przypadkach najlepsze efekty przynosi praca jeden na jeden z odpowiednio dobranym psim partnerem bez forsowania tempa.

Podczas zajęć pies stopniowo się otwiera prezentując coraz szerszy wachlarz swoich zachowań. Rozwija dzięki temu swoje kompetencje społeczne a w tym wszystkim pomożesz mu Ty.

Dla uczestników Pupilowych Spotkań organizuję darmowe webinary, gdzie analizujemy wspólnie nadesłane filmiki ucząc się psiej komunikacji. Wszyscy mają również dostęp do darmowej grupy na FB, gdzie mogą zadawać pytania na bieżąco.

Co dalej?

Dla “zaawansowanych” uczestników możliwe są spacery grupowe. Uczestników spaceru dobieram na podstawie znajomości psa i poczynionych postępów. 

Skontaktuj się ze mną

Wypełnij formularz, abym mogła Ci wysłać adekwatną ankietę.
Później wspólnie ustalimy termin spotkania.

Zapisz się
Kontakt